• TJ Montas

    TJ Montas Hradec Králové

  • Klub hráčů
  • Pronájem haly

    Nabízíme pronájem haly a venkovních hřišť

  • TJ Montas

    Ligová utkání, soutěže badmintonu

On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Podporují naši činnost

 

Hradec Králové

 

Královéhradecký kraj

 

logo roltechnik

 

Carla

 

logo decathlon

 

mstv logo

Návštěvnost

Dnes 9

Včera 35

Týden 99

Měsíc 713

Celkem 76609

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Online

Právě přítomno: 10 hostů a žádný člen

Oznámení

                                         Jan Opitz badminton

 

 

 IMG 4221     IMG 4233

Od července 2019 hrajeme na vybarvených badmintonových kurtech - sportovní podlaze Omnisport. Tato investice byla realizována díky finanční podpoře Královéhradeckého kraje.

 

Sezóna 2019/2020

Zveme všechny sportovce do naší YONEX haly na badminton, florbal, cvičení a v sokolovně stolní tenis, badminton, kondiční cvičení žen, cvičení s dětmi a rodiči, posilovací stroje. K využití jsou také i na dva antukové kurty venku určené hlavně pro volejbal, nohejbal.

 

recepce - umístěna přímo ve vstupní hale. Zde je možné si vyzvednout klíče od pánských a dámských šaten, zakoupit sportovní vybavení, zapůjčit rakety, případně nechat si vyplést badmintonové rakety. Nalevo od recepce je klubovna, kde můžete doplnit tekutiny po náročných sportovních výkonech, prodiskutovat techniku či metodiku nebo počkat na svoje svěřence.

 

K dispozici jsou MUŽSKÉ a ŽENSKÉ sprchy a Šatny.  Všechny tyto prostory byly v roce 2014 buď nově postaveny nebo kompletně zrekonstruovány a věříme, že díky i tomuto kvalitnímu zázemí naše sportoviště rádi navštěvujete.

 

správce areálu - mobil 777 480 328. Můžete zde zakoupit SPORTOVNÍ ZBOŽÍ (badmintonové rakety, míčky, tenisky a jiné).

Číslo bankovního účtu TJ Montas: 1081507309/0800,   IČO 15063968 (TJ není plátcem DPH)

 Pro pronájem haly i mimořádných hodin - klikněte zde: Pronájem haly a venkovních hřišť

150118 GPC U17 2

 

Dlouhodobé pronájmy:uzavírá se "smlouva o podnájmu nebytových prostor" se subjekty, které si pronajímají sokolovnu nebo sportovní halu více měsíců v roce. Níže přiloženo Oznámení a Vzorová smlouva. Kontaktní osoba: Blanka Dudychová.

 

 CO U NÁS (STÁLE) VYLEPŠUJEME?

Zádveří, plynové kotle, nátěr střechy sokolovny, nové osvětlení v hale, nový plot, příjezdová cesta na parkoviště, sportovní podlaha v hale.....

 TJ Montas vchod Sokolovna 05 2018 3

Sokolovna 05 2018 2 Nová cesta 2019 2

Nový plot 05 2019 7 Nový plot 05 2019 6

Především s pomocí investiční dotace ze strany Města Hradec Králové jsme mohli na podzim 2017 dokončit nové zádveří vstupu do objektu TJ a rekonstrukci záchodů včetně nové kanalizace. Tepelné úspory během zimního období nejsou realizovány pouze novým vstupem, nýbrž i pořízením 2 nových kondenzačních plynových kotlů Vaillant. Instalace kotlů proběhla v květnu 2018. Přístup do objektu se celkově vylepšil také vybudováním nového chodníku.

Svépomocí (tzn. Honza Opitz, Pavel Hubáček a Dušan Hromádko) jsme zajistili i nový nátěr plechové střechy sokolovny v jarních měsících 2018. A v červenci 2018 proběhla kompletní výměna osvětlení ve velké hale.

Během prázdninových měsíců roku 2016 prošla sokolovna kompletní rekontrukcí: výměna radiátorů, nové nátěry oken a vnitřních prostor, kobercové obložení stěn, zaslepení a zateplení míst po bývalých oknech. V podstatě původní zůstala "jenom" podlaha a osvětlení (to bylo ovšem vyměněno před 3 roky). Práce proběhly v režii Honzy Opitze. Novinkou je možnost hry stolního tenisu - viz "ON-LINE REZERVACE". 

 DSCN6853 DSCN6762

Poslední srpnovou neděli 2016 příznivci a členové TJ se zúčastnili brigády a většinu sportovního areálu důkladně vyčistili a připravili na novou sportovní sezónu. Zúčastnili se především badmintonisté a stolní tenisté - všech bylo více než 20. Všem moc a moc díky za přínosnou účast!

Fotodokumentace: http://ceccato.rajce.idnes.cz/Montas_brigada_08_2016/

Ke stažení
Download this file (Smlouva na pronájem_TJ Montas.pdf)Smlouva pronájem[ ]363 kB
Download this file (TJ Montas_Oznámení_Smlouva o podnájmu.pdf)Oznámení - pronájem prostor[ ]112 kB

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK pokračuje i v další sezóně 2019/2020 v nejvyšší soutěži ČR Extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 Výsledky baráže: https://czechbadminton.cz/article/extraligovou-prislusnost-udrzely-v-barazi-tymy-montasu-plzne

 Extraliga - úvodník: http://czechbadminton.cz/liga

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

  Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

 Ze stránek ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/cervena-euforie-benatky-nad-jizerou-opanovaly-po-ctyrech-letech-extraligu-v-nedelnim-finale-

Hradecký lev - GPB dospělých

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný