On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Tak podeváté do Skutče! Tentokrát v termínu 27. 7. do pátku 2. 8. Trenérské složení jako obvykle (Petr a Lída Bášovi, Renda Neděla, Pavel Hubáček, Karel Plánička) a navíc velmi pomohla po celou dobu Ivča Sahánková. Bylo nás celkem asi 50 od těch nejmenších až po dospělé. Rozdělení do 4 skupin a střídání mezi halami a atletickým oválem. A taky mezi jídelnou (vařilo se velmi dobře), internátem a halou. Počasí neskonale lepší než v loňském roce - spíše pod mrakem, příznivých cca 25 - 27 stupňů. Na koupališti pouze jednou - v úterý odpoledne po dopoledním florbalovém turnaji.

Zato Karel musel do chrudimské nemocnice hned dvakrát: nejprve na hodinku v úterý s Lukášem Holubem, ovšem ve středu na 3,5 hodiny s Aničkou Kuchovou. Oba skončili s výronem, mají nožičku šetřit. Snad budou v pořádku.

Večerní program dobrovolný, z větší části mnohými využit hraním stolního tenisu, sálového fotbalu, florbalu, ale některými i badmintonem.

Páteční dopoledne patřilo u těch starších improvizovanému turnaji: ve skupině A vyhrává Kuba Skřivan, ve skupině B Pavel Jeništa. A ti mladší skládají zkoušky z badmintonových dovedností v malé hale. Po obědě krátké vyhodnocení, spokojená organizátorka Zdena Štěpová a snad i všichni účastníci. Prý se již všichni těší na jubilejní 10. soustředění ve Skutči v létě 2020!

Skuteč 2019 

Bohatá fotodokumentace: ZDE

V úterý 18. června odpoledne se povedlo nejenom počasí, ale i tradiční setkání všech členů a příznivců oddílu badmintonu na zahradě TJ Montas. Před opékáním a občerstvením měli všichni zúčastnění možnost zahrát si na všech badmintonových kurtech, případně věnovat se míčovým hrám venku. Za dobrou spolupráci poděkoval rodičům Karel Plánička a jmenovitě ocenil ty děti a juniory, kteří nás reprezentují na mnoha turnajích po republice, ale i v zahraničí. Následně Petr Báša rovněž jmenovitě ocenil hráče, kteří vyhráli některý z turnajů v uplynulé sezóně.

Pavel Hubáček (s Honzou Opitzem) se zasloužil o přípravu občerstvení, opékání a vlastně i za organizaci celé akce. Zúčastnilo se opravdu mnoho členů, třeba i již méně aktivních (např. Lenka Rojínková nebo Radim Lorenc či Kuba Tichý). Nyní většinu čeká opět soustředění ve Skutči a pak od září opět zahájení další sezóny. Krásné prázdniny!

Celý oddíl 06 2019

Další fotky: https://sonska.rajce.idnes.cz/Rozlucka_oddilu_badmintonu_se_sezonou_2018_19/

V sobotu 27.dubna od 9 hodin se v naší hale uskutečnila baráž o extraligu, tedy nejvyšší týmovou soutěž ČR. A náš tým byl úspěšný a společně s Plzní se udržel v extralize. Díky za podporu!

Chtěli bychom poděkovat touto cestou všem rodičům a členům oddílu, kteří vykonali kus velké práce v dubnu na zvelebení našeho sportovního areálu! Práváděla se hlavně příprava pro výměnu plotu (realizace proběhne na přelomu května a června) a dále úklid zahrady.

 

Na obrázku může být: 1 osoba

 

Návštěvníci extraligového utkání TJ Montas proti Sokol Meteor Praha mohli v týmu domácího Montasu vidět anglického hráče Matthew Nottinghama. Oba svoje zápasy (mixa s Bětkou Bášou a debla s Honzou Hubáčkem) s přehledem vyhrál a jako diváci jsme mohli obdivovat jeho rychlost, předvídavost, techniku, rozehrávku....zkrátka skvělý hráč. On a slovenský hráč Milan Dratva posílili v sezóně 2018/2019 extraligový tým Montasu. A jelikož je Matthew skutečnou lahůdkou pro fandy badmintonu, je užitečné se o něm něco více dozvět. K tomu slouží i níže přiložený soubor - interview s Matthew.

Matthew 

Matthew Nottingham se narodil 17. 5. 1992 v anglickém Manchesteru a je v současnosti na 32. místě evropského žebříčku v deblu. Ostatní informace - viz prolink.

Odkaz: http://bwf.tournamentsoftware.com/player-profile/E2E53638-C980-461D-804A-23AD010FECC5

Interview: viz soubor v pdf

Ke stažení
Download this file (Matthew Nottingham_interview.pdf)Matthew Nottingham[ ]317 kB

Týden na přelomu července a srpna patřil již po osmé badmintonovému soutředění ve Skutči pořádanému naším oddílem, jmenovitě Zdenou Štěpovou. A bylo nás tam skoro 60 ve všech věkových kategoriích. Badmintonisté nejenom z Montasu (také z Pardubic, Lanškrouna, Křemže....) byli rozděleni do 5 skupin, protože zkrátka hala není nafukovací. I když se hrálo na 7 kurtech, muselo se (zejména s těmi menšími) dopoledne ven na dráhu. Trenérské zajištění: Lída a Petr Bášovi, Renda Neděla, Pavel Hubáček, Karel Plánička, Ivča Sahánková a asistenti z řad těch lepších hráčů. Každý rok prožíváme ve Skutči rekordní teploty - letos však byl rok opravdu extrémní. Na dráze jsme raději děti netestovali z 12timinutového běhu, rychlostních sprintů apod., abychom neriskovali nějaký kolaps. Proto se častěji jednalo o cvičení protahovací, stabilizační třeba i ve stínu líp v parku proti hale. Rekordní byly i naše návštěvy skutečského koupaliště. V úterý odpoledne jsme s těmi nejmenšími podnikli průzkumnou cestu po Žulové stezce, abychom viděli několik původních starých lomů a v jednom z nich (Kaňon) se dokonce vykoupali.

Úspěchem je, že tentokrát nebylo třeba s nikým odjet do chrudimské nemocnice -:) Účastníci zdokonalili svoje technické dovednosti, zvýšili fyzickou kondici, vyřádili se při večerním hraní halového fotbálku, florbalovém turnaji, stolním tenisu apod. Každým večerem se ti nejmladší mohli vylepšit ve svých znalostech badmintonu při diskuzích vedených těmi pokročilejšími. Při závěrečném hodnocení byli všichni účastníci vyzváni k pokračujícím tréninkům badmintonu, individuálnímu zvyšování fyzické kondice a nezapomínat na protahovací či rehabilitační cvičení. Brzy se všemi uvidíme na prvních badmintonových turnajích. Tak za rok se zase těšíme na setkání ve Skutči - již podeváté!

Skuteč 2018 

Fotky ze Skutče: https://ceccato.rajce.idnes.cz/Skutec_badminton_2018/?utm_source=notification&utm_medium=email&utm_campaign=album-created

Fotky další: https://sonska.rajce.idnes.cz/Skutec_2018

Důležité informace, které se týkají ukončení sezóny v červnu 2018:

Koncem května končí pondělní a středeční tréninky v hale základní školy. Pondělní a středeční odpolední tréninky (15 - 17 hod.) skupiny Petra Báši pokračují pro zájemce i v červnu.

Čtvrtkem dne 31. 5. končí standardní režim tréninků. V červnu pokračují úterní a čtvrteční tréninky (17 - 19 hod.) až do 14. 6., kdy je poslední trénink. Hráči, kteří chodí normálně od 19. hodiny, mohou chodit od 18. hodiny. Od 17. hodiny povede trénink Pavel Hubáček a Blanka Křížková, od 18.hodiny Zdena Štěpová a Pavel Hubáček.

Poslední rozlučkový trénink v hale TJ Montas bude v úterý 19. června od 16. do 18. hodiny a v 18:30 hod. jsou všichni členové oddílu, rodiče, kamarádi apod. zváni k setkání u ohně na zahradě TJ.

A pak už jenom příjemné prázdniny a nezapomenout i během nich trénovat badminton.

V týdnu na přelomu července a srpna 2017 uspořádal náš oddíl sportovní soutředění - již po sedmé v krásném sportovním areálu ve Skutči. Zúčastnilo se 45 mladých hráčů všech věkových kategorií pod trenérským vedením Petra a Lídy Bášových, Pavla Hubáčka a Karla Pláničky. O víkendu také vypomohly trenérky Zuzka Kocourková a Ivča Sahánková. Veškerou organizaci zajišťovala Zdena Štěpová, která také děti večer uspávala a ráno probouzela. A již tradičně se spolu s námi zúčastnili mladí badmintonisté ze Sokola Polabiny Pardubice, Lanškrouna, Holic a dokonce vzdálené Křemže. U starších hráčů převládala herní a kondiční příprava na hřišti, u těch mladších patřilo vždy dopoledne venkovnímu areálu a atletické (kondiční) přípravě. Ve Skutči jsme prožili několik teplotně žhavých dní, takže se nám určitě podařilo naplnit heslo "Těžko na cvičišti, lehko na bojišti". Ovšem k počasí se hodila i opakovaná návštěva skutečského koupaliště. Soustředění se po všech stránkách vydařilo, a to díky všem zúčastněným. Již dnes se těšíme do Skutče zase za rok!

004 1

Fotky našich hráčů od Pavla: http://ceccato.rajce.idnes.cz/Skutec_2017/

Fotodokumentace Zdeny: http://sonska.rajce.idnes.cz/Skutec_2017/

Ve čtvrtek 15. června jsme se společně setkali v areálu TJ Montas, abychom se rozloučili s uplynulou badmintonovou sezónou. Počasí bylo báječné, účast hojná a občerstvení bezvadné - za přípravu všeho dík Honzovi Opitzovi a Pavlovi Hubáčkovi. Končící sezóna je asi tou dosud nejvýznamnější v historii oddílu, neboť se podařilo udržet v HK extraligový tým a dát tak všem mladým členům oddílu tu nejlepší perspektivu a motivaci k výkonnostímu zlepšování hry pod vedením trenéra Petra Báši a jeho trenérského týmu. Poděkování patří  rodičům, kteří s námi spolupracují, doprovází děti na turnaje, pomáhají nám při pořádání turnajů apod. Čeká nás znovu soustředění ve Skutči a v nové sezóně několik důležitých pořadatelství a kolotoč turnajů, většinou mládežnických kategorií. Přání krásných prázdnin patří všem, hrajícím členům však připomínka, že i přes léto se hraje, sportuje, zvyšuje kondice, aby nová sezóna byla ještě úspěšnější. K tomu všem členům a přátelům oddílu badmintonu hodně chuti a zdraví!

BDM rozlučka 2017 1 BDM rozlučka 2017 6

Fotodokumentace: http://ceccato.rajce.idnes.cz/BDM_rozlucka_2017/

http://ceccato.rajce.idnes.cz/Montas_bridaga_03_2017/

V neděli 26. března 2017 dopoledne jsme pozvali členy TJ Montas k tradiční jarní brigádě. Je škoda, že se akce zúčastnili pouze členové oddílu badmintonu a v mnoha případech jejich rodiče. Sešlo se nás v krásném počasí docela dost, takže se nám podařilo celý areál venku zbavit starého listí, větví a nepořádku. Díky všem za čas, který jste věnovali úpravě celého okolí sportovního areálu. Poděkování patří Pavlovi Hubáčkovi, který vyčistil celou střechu sportovní haly a Honzovi Opitzovi za organizaci celé akce.

DSCN7450 

GPAU19 HK 

Pátek 24. 3. 2017

Bohužel, dnešního dne mě zastihla smutná zpráva - včera zemřel Ivan Škácha. Můj vrstevník, narozený v roce 1959, s nímž jsem se potkával od našich dorosteneckých let - vždy u milovaného badmintonu. Ačkoliv si Ivana vybavuji i jako mladého hráče, tak přeci jenom se více zapsal do badmintonové historie jako dlouholetý funkcionář, bafuňář na oblastní, ale zejména na celorepublikové úrovni. Vedl komisi rozhodčích, STK a především několik let řídil ČBaS z pozice předsedy, když nastupoval v období po Lojzovi Paťkovi a Bohouši Dufkovi (oba předsedové ČBaS). Hodně se mu ulevilo, když si na židli předsedy ČBaS po něm sednul Zdeněk Musil a on se tak mohl plně věnovat práci, která ho opravdu bavila - vedení komise rozhodčích, později STK (když se Pepa Scheiner rozhodl odejít do důchodu).

Měl jsem tu čest pracovat s Ivanem několik roků ve výkonném výboru ČBaS a vždy bylo zřejmé, že Ivan má jasný názor, stojí si za ním a je schopen přesvědčivě diskutovat i o nejmenších detailech. Byl zkrátka precizní, důsledný, přesný až puntičkářský. Někdy nám tím lezl na nervy - diskuze s ním nebyly jednoduché. Co víc - byl mimořádně pracovitý. Veškerý svůj čas dával badmintonu. Všichni ho mohli potkávat po celé republice, když objížděl v roli vrchního rozhodčího řadu turnajů. Cestoval jako rozhodčí i po Evropě, ale i do jiných světadílů.....Mnohdy nebyl příjemný, měl svoje nálady - ale práci odvedl vždy bez chyb. V posledních letech mu náladu brala nemoc, ta ho postupně ničila. Bylo obdivuhodné, v jakém stavu dokázal cestovat, řídit turnaje, zpracovávat výsledky všech turnajů, ligových utkání, zpracovat a aktualizovat svazové dokumenty.....neuvěřitelné! Práce pro badminton se mu stala doslova únikem před zákeřnou nemocí.

V Hradci jsme každoročně pořádali Mistrovství ČR mládežnických kategorií, za dospělé vždy Hradeckého lva. A tyhle soutěže nám vždy řídil jako vrchní rozhodčí Ivan. Do Hradce jezdil rád - měl to z Chrastavy blízko, snad se na nás i těšil, neboť se nám vždy dařilo s ním šprýmovat, lehce ho dráždit a trochu provokativně se s ním hádat.....Samozřejmě nám dával kapky za špatně natažené sítě, nekvalitní osvětlení, zbytečné protahování začátku turnaje slavnostním nástupem, neobsazené kurty......nekončící šťouchance, které ovšem vždy vedly k bezproblémovému odehrání turnaje. Na závěr turnaje jsem se s ním vždy loučil před halou u jeho auta podáním ruky s přáním šťastné cesty a bylo mi jasné, že pohledem do očí mi potvrzuje, že příště přijede do Hradce znovu a rád......bohužel, už se to nezopakuje. Naposledy byl v Hradci koncem ledna, kdy společně s Honzou Kolářem při GPA U 19 vyškolili nových 19 rozhodčí badmintonu. Ivan nám bude nejenom v Hradci moc a moc chybět.

Čest Ivanově památce! Měl jsem ho rád...  Karel Plánička

http://czechbadminton.cz/article/zemrel-byvaly-predseda-cbas-ivan-skacha-bylo-mu-57-let

Město Hradec Králové uspořádalo další ročník Nábřeží sportu. Tentokrát počasí přálo až moc - vysoká teplota přes 30 stupňů způsobila i menší návštěvnost. Badminton se opět prezentoval dobře nazdobeným stánkem. Díky všem pomocníkům, kteří se zúčastnili.

Nábřeží sportu 2016 4 Nábřeží sportu 2016 3

Fotky: http://ceccato.rajce.idnes.cz/Bdm_Montas_06_2016/

Ve čtvrtek 16. června uspořádal oddíl badmintonu "zahradní ukončení badmintonové sezóny". Konalo se v areálu TJ Montas, kde byla nejprve k dispozici sportovní hala pro hraní badmintonu. Pak byly k dispozici venkovní volejbalové kurty pro hraní zejména dětí. Karel Plánička a Petr Báša připomenuli hlavní události a sportovní úspěchy minulé sezóny, poděkovali všem rodičům, trenérům a všem dalším pomocníkům za spolupráci. Zároveň zazněly i informace týkající se sportovní výchovy mladých badmintonistů, jakož i cíl dospělých vybojovat účast družstva v badmintonové extralize. Díky taky patří Honzovi Opitzovi a Pavlovi Hubáčkovi za přípravu veškerého občerstvení.

V termínu 30. 7. - 5. 8. 2016 oddíl badmintonu uspořádal další badmintonové soustředění, již pošesté ve Skutči. Téměř padesátka účastníků, především z kategorie žáků a juniorů, byla po celý týden podrobena zdokonalení badmintonového umění a fyzické kondice pod vedením trenérů Petra Báši, Rendy Neděly, Lídy Bášové, Pavla Hubáčka a Karla Pláničky, v prvních dnech také Ivčou Sahánkovou. Režii celého soustředění měla v rukách Zdenka Štěpová. Kromě vybraných hráčů TJ Montas se zúčastnili také naši mladí kamarádi z Lanškrouna a Pardubic. "Den odpočinku" byl věnován tradičně florbalovému turnaji a odpoledne pro dobrovolníky výlet na nedalekou zříceninu hradu Košumberk (Luže). Nezapomněli jsme ani na návštěvu skutečského koupaliště. Ačkoliv drobná zranění se nám nevyhnula, přesto letošní soustředění proběhlo v klidu a s velkým přínosem pro všechny, kteří chtěli zlepšit svoji badmintonovou hru.

Skuteč 2016 1

Další fotky: http://sonska.rajce.idnes.cz/Skutec_2016/http://ceccato.rajce.idnes.cz/Skutec_2016/

http://sonska.rajce.idnes.cz/Skutec_2016/

Výsledky testů: Skuteč_2016_testy.xlsx   

V polovině dubna se naše děti zúčastnily uzavřeného klasifikačního turnaje kategorie U 13 v Pardubicích. Doprovod dětem zajišťoval Karel Plánička a řada rodičů. Ačkoliv účast nebyla velká, nepodařilo se našim dětem prosadit ve výsledcích tak, aby je bylo vidět na předních místech. Turnaj tak byl pro ně především příležitostí opět získat turnajové zkušenosti a procvičit si i párové disciplíny.

GPCU13 Pce 04 2016

Kompletní výsledky: GPCU13_Pce_04_2016.xlsx

Poděkování všem zúčastněným na brigádě, při níž se uklidilo okolí sportovní haly a střechy. Přistavený velký kontejner se podařilo zcela zaplnit a celý areál je opět plný krásy.
 brigda

V neděli 18. 10. dopoledne proběhla další brigáda, která se tentokrát zaměřila na úklid a vyčištění sklepa pod sokolovnou. Kromě nepořádku bylo třeba vytřídit i poškozený nábytek tak, aby k dalšímu využívání zůstal ten funkční. Poděkování patří Honzovi Opitzovi za "sehnání práce" a těm málo brigádníkům, kteří věnovali svůj čas zušlechtění areálu TJ.

004 007 008

009 016

V neděli 13.září se náš oddíl prezentoval na dalším ročníku Nábřeží sportu. Děkujeme všem, kteří oddíl reprezentovali a pomohli s přípravou stánku a jeho vedením. Počasí bylo sice příjemné, avšak silný vítr nám na naši herní prezentaci nepřál. Škoda jen, že projevilo zájem o tuto akci tak málo členů oddílu. Tak snad příští rok se polepšíme.

nbe

Od 1.8. do 7.8. proběhlo již popáté letní soustředění oddílu ve Skutči. Musím poděkovat především trenérům Petru a Lídě Bášovým, Pavlu Hubáčkovi, Karlu Pláničkovi a Renku Nedělovi, kteří se zasloužili o jeho hladký průběh. Rychle nám to uteklo, stačili jsme se i několikrát vykoupat na krásném koupališti, protože počasí přálo, jídlo bezvadné, a tak se těšíme zase za rok.

Nejbližší akce, co nás čeká, je turnaj dětí do 15 let již v sobotu 30. srpna.

Fotky ze soustředění na této adrese: http://sonska.rajce.idnes.cz/Skutec_2015/ 

Pozvánku na turnaj vyvěsíme po 15.srpnu.

Zdenka

Petr Báša ve spolupráci s ČBaS připravil a natočil velmi přínosné poznatky pro všechny, kdož se chtějí naučit dobře hrát badminton.

Podívejte se a učte se: http://czechbadminton.cz/article/zlepsete-svuj-badminton-s-projektem-badminton-vzdy-podivejte-se-na-nase-videa

Ve čtvrtek 11. června oddíl uspořádal pro svoje členy a rodiče přátelské setkání spojené s ukončením sezóny. Podívejte se na to, kolik se nás sešlo: http://ceccato.rajce.idnes.cz/Badminton_Montas_rozlucka_2015

Dík patří především Honzovi Opitzovi a jeho týmu za přípravu celé akce.

045

Přejeme všem příjemné sportovní léto. S mnohými se potkáme na letním soustředění ve Skutči a v září se těšíme o pravidelném čase opět....budete informováni koncem srpna emaily.

rodie

V sobotu 31.ledna uspořádal náš oddíl turnaj pro rodiče a jejich ratolesti (z řad nejmenších a mladších hráčů). Tentokrát byly dvě kategorie "slabší" , která se hrála od 9 hodin a "silnější", která se odehrála od 12,30. Bylo to príma sportování v průběhu pololetních prázdnin s bonbónky a buchtami od paní Pláničkové a Seidlové.

http://sonska.rajce.idnes.cz/Turnaj_ctyrher_rodicu_s_detmi_31.1.2015

 

GPC U 17 pořádal Montas dne 18. 1. 2015 a vítězem dvouhry i čtyřhry se stal Mára Aubus. Martin Bednář byl 2 x stříbrný, a to v mixu a v deblu chlapců.

150118 GPC U17 5 150118 GPC U17 2

GPC dospělých 28. 2. - výsledky: GPC_dosp_Montas_02_2015.xlsx  Martin Kulhánek (za řídícím stolkem) nejenomže hrál, ale i bez problémů odřídil turnaj, kterého se zúčastnil rekordní počet registrovaných hráčů.

Družstva kraj 3

Zatímco dospělí bojovali  na Memoriálu Holobradého a žáci s dorostenci v Dobrušce na oblastním turnaji, při tónech hudby předváděli v sobotu 22.11.2014 Evička Jiroušková a Mára Aubus hru badmintonu.Filharmonie

Od 2.srpna do 8.srpna proběhlo letní přípravné soustředění oddílu ve Skutči.  Děti si zasportovaly dosyta, posílily svalstvo, prohloubily svoje hráčské dovednosti díky trenérům Petrovi a Lídě Bášovým, Renku Nedělovi, Karlu Pláničkovi a Pavlu Hubáčkovi. Zde se ukázalo, kdo má jaké rezervy v kondičce, v práci s raketou i pohybu na kurtu. Díky za odvoz zavazadel Honzovi Opitzovi. Jídlo bylo skvělé, počasí rovněž a tentokrát žádný úraz. Za bezproblémový chod celého soustředění jako vždy ručila Zdenka Štěpová. Takže každoroční príma akce (ve Skuči již počtvrté) a za rok ve stejnou dobu zase!

http://sonska.rajce.idnes.cz/Skutec_2014 Po dodání fotek od Pavla přidám do alba. :-)

V sobotu 8.března jsme uspořádali ve spolupráci s KMS Kukleny turnaj pro začátečníky. I přesto, že jsme měli jarní prázdniny, se sjelo 74 dětí z celé republiky, především však z naší oblasti i oddílu. Přes 30 děvčat a přes 40 kluků věkových kategorií do 9, 11 a 13 let si velmi dobře zahrálo a každý si odvezl i nějakou dobrotu.

http://sonska.rajce.idnes.cz/Detsky_turnaj_8.brezna_2014/#1625567 615966895125162 1924841221 n

V sobotu 18.ledna uspořádal Honza Opitz s Karlem Pláničkou turnaj pro nejmenší a jejich příbuzné. Více informací i další fotky ještě naleznete v sekci "Zprávy pro rodiče".

http://sonska.rajce.idnes.cz/Turnaj_ctyrher_rodicu_s_detmi

tyhry

Ve dnech 3.8. - 9.8. 2013 jsme pořádali další sportovní soustředění oddílu ve Skutči. Počasí bylo víc než výborné, jídlo i ubytování dobré, trenéři Petr a Lída Bášovi, Renek Neděla, Karel Plánička i Pavel Hubáček nám posílili kondičku, přiučili techniku, odpočinuli jsme si u vody, při florbalu... jen nám to pokazil trochu výron a naštípnutá kostička Jožina Kárníka..... A za rok zas!

P1010255

 

Kalendář turnajů naleznete v souborech níže:

 

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK pokračuje i v další sezóně 2019/2020 v nejvyšší soutěži ČR Extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 Výsledky baráže: https://czechbadminton.cz/article/extraligovou-prislusnost-udrzely-v-barazi-tymy-montasu-plzne

 Extraliga - úvodník: http://czechbadminton.cz/liga

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

  Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

 Ze stránek ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/cervena-euforie-benatky-nad-jizerou-opanovaly-po-ctyrech-letech-extraligu-v-nedelnim-finale-

Hradecký lev - GPB dospělých

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný