On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

O víkendu v polovině října sklízel Lukáš opět vavříny, tentokrát na turnaji GPA dospělých Memoriálu K. Holobradého. Vítězství v deblu společně s Kubou Bitmanem a druhé místo v singlu (prohra s Jiřím Králem) jsou umístění, k nimž je nutno Lukinovi pogratulovat. Zejména jeho semifinálové vítězství (obrovská bitva!) v singlu na 3 sety nad svým deblovým partnerem Kubou Bitmanem má velký význam, neboť si poprvé připsal cenný Kubův skalp.

Lukáš Holobradý

Výsledky: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament?id=2A55806E-1340-42D8-9CA5-56800F08BA0F

V neděli 13. října 2019 uspořádala pražská TJ Astra turnaj GPC U19. Z našeho oddílu tam vyrazila pouze Terka Šolarová, ale stálo to za to: 2 vítězství (singl, mix) a druhé místo v dívčím deblu. Cenné body do žebříčku a hlavně krásný pocit v vítězství. Velká gratulace!

Terka GPCU19

Výsledky: http://www.tournamentsoftware.com/sport/events.aspx?id=3A4179AC-E981-4FE3-854A-9C3DDE7AAE55

Předpolední týden v září jsme mohli sledovat dva turnaje GPB. Jeden dospělých v Pustějově a ten druhý kategorie U15 v Pardubicích.

Tak úspěšný pro TJ Montas byl především ten v Pustějově. Lukáš Holub dokázal získat cenné vítězství v singlu a stříbro získal společně s Petrem Beranem (Křemže) v deblu. Ve výsledcích můžete dále vidět našeho hráče Máru Aubuse, který podlehnul ve čtvrtfinále až ve 3. setu 25:23 Filipovi Budzelovi, pozdějšímu finalistovi.

Lukáš Pustějov 

Kompletní výsledky: tournamentsoftware.com/sport/draw.aspx?id=612858C4-9194-49A3-990F-5334B67DBAC9&draw=1

Turnaj GPB U15 byl pro naše hráče Ondru Šolara, Lukáše Tvrdíka a Verču Jarošovou blízko (hrálo se v Pardubicích), ale nikomu z nich se nepodařilo dostat se do semifinále. Nutno uvést, že na turnaj se sjelo celkem 127 hráčů, hrálo se na 11 kurtech. Nejblíže postupu do semifinále byla Verča, když ve čtvrtfinále prohrála na 3 sety s Koliášovou (Praha Hamr). Další čtvrfinálové umístěni se vybojoval Ondra Šolar s pardubickou Denisou Valentovou v mixu. Boj o postup do semifinále svedli rovněž 3setový a prohárli s brněnskou dvojí Vrbka, Krulová.

Kompletní výsledky: http://www.tournamentsoftware.com/sport/events.aspx?id=ED8284FE-E95A-48C6-9F60-0CA11186FCC1

V závěru června se sjeli badmintonisté studující vysokou školu na České akademické hry 2019 do Brna. A pro Montas to bylo opět velmi významné: Lukáš Holub se stal hned dvojnásobným akademickým mistrem, a to v singlu a v deblu (společně s Petrem Beranem). Rovněž Kuba Skřivan se vrátil s krásnou bronzovou medailí za 3. místo v singlu. Kluci - blahopřejeme a díky za skvělou reprezentaci Montasu!

Akademici Brno Lukáš akademik 

Výsledky a komentář z webu ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/ceske-akademicke-hry-2019-dvakrat-zlati-jsou-lukas-holub-magdalena-lajdova

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK pokračuje i v další sezóně 2019/2020 v nejvyšší soutěži ČR Extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 Výsledky baráže: https://czechbadminton.cz/article/extraligovou-prislusnost-udrzely-v-barazi-tymy-montasu-plzne

 Extraliga - úvodník: http://czechbadminton.cz/liga

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

  Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

 Ze stránek ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/cervena-euforie-benatky-nad-jizerou-opanovaly-po-ctyrech-letech-extraligu-v-nedelnim-finale-

Hradecký lev - GPB dospělých

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný