On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Předpolední týden v září jsme mohli sledovat dva turnaje GPB. Jeden dospělých v Pustějově a ten druhý kategorie U15 v Pardubicích.

Tak úspěšný pro TJ Montas byl především ten v Pustějově. Lukáš Holub dokázal získat cenné vítězství v singlu a stříbro získal společně s Petrem Beranem (Křemže) v deblu. Ve výsledcích můžete dále vidět našeho hráče Máru Aubuse, který podlehnul ve čtvrtfinále až ve 3. setu 25:23 Filipovi Budzelovi, pozdějšímu finalistovi.

Lukáš Pustějov 

Kompletní výsledky: tournamentsoftware.com/sport/draw.aspx?id=612858C4-9194-49A3-990F-5334B67DBAC9&draw=1

Turnaj GPB U15 byl pro naše hráče Ondru Šolara, Lukáše Tvrdíka a Verču Jarošovou blízko (hrálo se v Pardubicích), ale nikomu z nich se nepodařilo dostat se do semifinále. Nutno uvést, že na turnaj se sjelo celkem 127 hráčů, hrálo se na 11 kurtech. Nejblíže postupu do semifinále byla Verča, když ve čtvrtfinále prohrála na 3 sety s Koliášovou (Praha Hamr). Další čtvrfinálové umístěni se vybojoval Ondra Šolar s pardubickou Denisou Valentovou v mixu. Boj o postup do semifinále svedli rovněž 3setový a prohárli s brněnskou dvojí Vrbka, Krulová.

Kompletní výsledky: http://www.tournamentsoftware.com/sport/events.aspx?id=ED8284FE-E95A-48C6-9F60-0CA11186FCC1

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK pokračuje i v další sezóně 2019/2020 v nejvyšší soutěži ČR Extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 Výsledky baráže: https://czechbadminton.cz/article/extraligovou-prislusnost-udrzely-v-barazi-tymy-montasu-plzne

 Extraliga - úvodník: http://czechbadminton.cz/liga

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

  Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

 Ze stránek ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/cervena-euforie-benatky-nad-jizerou-opanovaly-po-ctyrech-letech-extraligu-v-nedelnim-finale-

Hradecký lev - GPB dospělých

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný